Charakteristika spoločnosti Výskumno-vývojové centrum AUTOMOTIVE.

Aktivity Výskumno-vývojového centra AUTOMOTIVE Dubnica nad Váhom sú zamerané na získanie najnovších poznatkov v oblasti  simulácie automatizovaných liniek spájania pre konkrétne aplikácie v širokom spektre priemyselných odvetví, nielen v automobilovom, ale aj v elektrotechnickom priemysle a vo všeobecnom strojárstve. Ďalej v oblasti robotických systémov a na vývojové aktivity v oblasti tvárnenia budú predovšetkým zamerané na vývoj lisovacích nástrojov pri implementácii najnovších poznatkov z oblasti materiálov, nanotechnológií, výpočtov a simulácií procesu tvárnenia.

www.matador-group.eu

Projektový manažér - priemyselná automatizácia

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou - motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a rozvíjajte spolu s nami tradíciu strojárenskej výroby s aplikovaním najmodernejších trendov!
Náplňou práce projektového manažéra je :

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie projektov
- Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
- Kontrolovanie kvality vykonaných prác a stavu zákazky
- Vedenie rokovaní s obchodnými partnermi
- Vypracovávanie reportov

Okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame aj:

- zaujímavú prácu vo výbornom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA

+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysoké pracovné nasadenie
- dynamická, flexibilná, samostatná a komunikatívna osobnosť
- znalosť nemeckého prípadne anglického jazyka je podmienkou
- ochota učiť sa a aj cestovať
- vedomosti z oblasti priemyselnej automatizácie a projektového riadenia sú výhodou
- predošlá prax s riadením projektov v strojárenskom priemysle je výhodou ale nie podmienkou
- výhodou je tiež prehľad na trhu SR, ČR a EU

Skupina MATADOR je nezávislá priemyslovo-investičná skupina podnikajúca v oblastiach s vysokou mierou pridanej hodnoty a inovácií, dosahujúca trvalého a dlhodobého zhodnocovania vložených aktív. Má pevné miesto na európskom trhu v pozícii systémového dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa Skupina MATADOR zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
Víziou našej Skupiny je byť spoľahlivým, špičkovo technologicky vybaveným dodávateľom zostáv inžinierskych riešení a sériových komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia, s vlastným vývojovým, výskumným a konštrukčným zázemím a aj veľkou výzvou byť súčasťou jedného z najinovatívnejších priemyslov.
MATADOR Group pôsobí na Slovensku, v Čechách, Rusku a Francúzsku.
Inžiniering & výskum & vývoj sa nachádza v Prahe, Novom Jičíne, Mladej Boleslavi a Košiciach.
Výrobný závod pre priemyselnú automatizáciu & lisovacie nástroje & všeobecné strojárstvo & prototypovanie je v Dubnici nad Váhom a Ostrožskej Novej Vsi.
Sériová výroba pre automobilový priemysel je vo Vrábľoch, Nitre, Liberci, Nižnom Novgorode a Douvrine.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis s aktuálnou fotografiou tváre na emailovú adresu : katarina.minarikova@matador-industries.sk
Spoločnosť Výskumno-vývojové centrum AUTOMOTIVE je jednou z najmladších spoločností skupiny MATADOR Group. Pridajte sa aj vy do mladého a dynamického tímu.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.
Ďakujeme za životopisy všetkých uchádzačov, ale kontaktovaní budú len tí, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Adresa spoločnosti

Výskumno-vývojové centrum AUTOMOTIVE
Továrenská 1
01841 Dubnica nad Váhom
ID: 2754670   Dátum zverejnenia: 6.10.2016