Charakteristika spoločnosti MATADOR Industries, a.s. Dubnica nad Váhom

Priemyselná automatizácia
Robotika a automatizácia továrne sú neodškriepiteľnou súčasťou moderného výrobného podniku. Aktívne nasledujeme najaktuálnejšie trendy z oblasti priemyselnej automatizácie a implementujeme ich do našich riešení. Spolu s tímom expertov a nadštandardne vybaveným laboratóriom vyvíjame nové aplikácie a tak neustále posúvame limity. Naše rozsiahle skúsenosti a kompetencie nám pomáhajú poskytovať riešenia na kľúč, ktoré transformujú výrobné podniky na továrne budúcnosti.

Všeobecné strojárstvo
Moderný strojový park v rukách našich skúsených zamestnancov nám umožňujú vyrábať komponenty a zvárané zostavy komplexných tvarov z rôznych materiálov. Okrem precízneho opracovania a zvárania ponúkame aj zákazkovú výrobu jednoúčelových zariadení, ktoré našim zákazníkom účinne pomáhajú zvyšovať efektivitu ich výrobných procesov.

Lisovacie nástroje
Naši profesionáli z divízie lisovacích nástrojov dodávajú riešenia na kľúč v oblasti výroby nástrojov a foriem. Pod poskytované služby patrí opracovanie, konštruovanie a nastavenie tandemových a transferových lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel. Výrobné kapacity a silné technologické zázemie nám umožňujú dodávať riešenia šité na mieru vrátane inžinieringu nástroja až po jeho záverečné otestovanie a odovzdanie zákazníkovi.

www.matador-group.eu

Projektový manažér a Vedúci oddelenia projektového manažmentu

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec je povinný vykonávať práce v rozsahu náplne práce, pracovnej zmluvy, Zákonníka práce, platných organizačných a riadiacich noriem. Je povinný riadiť sa OS a dokumentáciou vychádzajúcou zo systému riadenia kvality podľa normy ISO 9001 a príručky pre automobilový priemysel VDA 6.4, podľa ISO 14001 a platnej legislatívy SR
- Zabezpečuje v oblasti svojej pôsobnosti realizáciu „Systému riadenia kvality v zmysle noriem ISO rady 9001:2008 a platných organizačných noriem spoločnosti
- Zabezpečuje odvedenie výrobkov do skladu hotových výrobkov v prípade, že výrobky nie sú ihneď expedované
- Zabezpečuje operatívnu korešpondenciu /internú, externú/ v zmysle požiadaviek a.s.
- Prejednáva a organizuje tuzemské a zahraničné zmluvy na šéfmontáže, technickú pomoc, montáže v spolupráci s príslušnými útvarmi
- Spracováva podklady k cenovému výpočtu dopytov podľa požiadaviek zákazkovej komisie

V prípade Vedúceho oddelenia projektového manažmentu taktiež:
- vedenie projektového oddelenia
- aktívna účasť na poradách
- dohľad nad kvalitou a priebehom realizovaných prác, prerozdeľovanie úloh zamestnancom
-sledovanie a hodnotenie procesov z hľadiska termínov, kvality a efektivity,

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

+ dovolenkový a vianočný príplatok
+ sociálne výpomoci, sociálne pôžičky
+ nadštandardné poistenie pracovných úrazov
+ podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie,
+ zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

V prípade Vedúceho oddelenia projektového manažmentu nutné:
- prax min 5 rokov
- skúsenosti s vedením oddelenia
- znalosť nemeckého a anglického jazyka na komunikačnej úrovni

Skupina MATADOR je nezávislá priemyslovo-investičná skupina podnikajúca v oblastiach s vysokou mierou pridanej hodnoty a inovácií, dosahujúca trvalého a dlhodobého zhodnocovania vložených aktív. Má pevné miesto na európskom trhu v pozícii systémového dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa Skupina MATADOR zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
Víziou našej Skupiny je byť spoľahlivým, špičkovo technologicky vybaveným dodávateľom zostáv inžinierskych riešení a sériových komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia, s vlastným vývojovým, výskumným a konštrukčným zázemím a aj veľkou výzvou byť súčasťou jedného z najinovatívnejších priemyslov.
MATADOR Group pôsobí na Slovensku, v Čechách, Rusku a Francúzsku.
Inžiniering & výskum & vývoj sa nachádza v Prahe, Novom Jičíne, Mladej Boleslavi a Košiciach.
Výrobný závod pre priemyselnú automatizáciu & lisovacie nástroje & všeobecné strojárstvo & prototypovanie je v Dubnici nad Váhom a Ostrožskej Novej Vsi.
Sériová výroba pre automobilový priemysel je vo Vrábľoch, Nitre, Liberci, Nižnom Novgorode a Douvrine.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu, zaujímavé zamestnanie ?
....Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby ...

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma telefonicky, osobne, prostredníctvom elektronickej pošty, prípadne poštou.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.

Adresa spoločnosti

MATADOR Industries, a.s.
Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 2749751   Dátum zverejnenia: 4.10.2016