Charakteristika spoločnosti MATADOR Automotive Vráble, a.s.

Od začiatku sériovej výroby v roku 2005 sme si postupne rozširovali portfólio kompetencií, ktoré nám umožňujú splniť aj tie najnáročnejšie projekty. Produkčné kapacity, skúsenosti a spoľahlivosť nám priniesli stabilné miesto medzi TIER1 dodávateľmi. Vďaka našim strategickým lokalitám na Slovensku, v Českej republike a v Rusku sa nachádzame priamo v srdci výroby automobilov v strednej a východnej Európe. S viac ako 1 000 zamestnancami dodávame produkty našim zákazníkom naprieč Európou efektívne a just in time.

www.matador-group.eu

Zoraďovač lisov

Miesto práce
Staničná 1045, 952 12 Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lisovanie a zoraďovanie na lisoch 400t, 630t, 1200t a 2500t s odvíjaním

Bohatý sociálny program
Možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Efektívna odborná komunikácia
Zručnosť riešiť problémy
Flexibilita
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Rozhodnosť
Zodpovednosť

Skupina MATADOR je nezávislá priemyslovo-investičná skupina podnikajúca v oblastiach s vysokou mierou pridanej hodnoty a inovácií, dosahujúca trvalého a dlhodobého zhodnocovania vložených aktív. Má pevné miesto na európskom trhu v pozícii systémového dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa Skupina MATADOR zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
Víziou našej Skupiny je byť spoľahlivým, špičkovo technologicky vybaveným dodávateľom zostáv inžinierskych riešení a sériových komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia, s vlastným vývojovým, výskumným a konštrukčným zázemím a aj veľkou výzvou byť súčasťou jedného z najinovatívnejších priemyslov.
MATADOR Group pôsobí na Slovensku, v Čechách, Rusku a Francúzsku.
Inžiniering & výskum & vývoj sa nachádza v Prahe, Novom Jičíne, Mladej Boleslavi a Košiciach.
Výrobný závod pre priemyselnú automatizáciu & lisovacie nástroje & všeobecné strojárstvo & prototypovanie je v Dubnici nad Váhom a Ostrožskej Novej Vsi.
Sériová výroba pre automobilový priemysel je vo Vrábľoch, Nitre, Liberci, Nižnom Novgorode a Douvrine.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Vrábelová
Tel.: +421918861485
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2690998   Dátum zverejnenia: 9.12.2016