Nástupný bonus 1000€ pozícia zoraďovač - Matador automotive

MATADOR GROUP

Prevádzky: Novozámocká 185, Nitra/ Staničná 1045, Vráble, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoraďovanie viacerých druhov lisovacích strojov
alebo
zoraďovanie viacerých druhov bodovacích zariadení, zváracích automatov a poloautomatov.
Zabezpečenie dosiahnutia požadovaných výstupných charakteristík produktov podľa technickej dokumentácie.
Vykonáva potrebné písomné a iné úkony, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti.
Zastupuje majstra v prípade potreby alebo neprítomnosti.
Dodržiava a pozná definované výrobné štandardy.
Zabezpečuje plynulý chod výrobného procesu podľa požiadaviek a inštrukcií s ohľadom na dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.
Zodpovedá za správne nastavenie strojov a prípravkov.
Zodpovedá za riešenie problémov vyskytujúcich sa vo výrobnom procese a za podávanie správ majstrovi.

nástupný bonus do výšky 1000€
bohatý sociálny program a benefity- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách

Miesto výkonu práce: Matador Automotive Vráble, prevádzka Nitra Novozámocká 185/A, Nitra 94901 a Prevádzka Vráble, Staničná 1045, Vráble. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Efektívna odborná komunikácia
Zručnosť riešiť problémy
Flexibilita
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Rozhodnosť
Zodpovednosť

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2690998  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou