Charakteristika spoločnosti MATADOR Industries, a.s. Dubnica nad Váhom

Priemyselná automatizácia
Robotika a automatizácia továrne sú neodškriepiteľnou súčasťou moderného výrobného podniku. Aktívne nasledujeme najaktuálnejšie trendy z oblasti priemyselnej automatizácie a implementujeme ich do našich riešení. Spolu s tímom expertov a nadštandardne vybaveným laboratóriom vyvíjame nové aplikácie a tak neustále posúvame limity. Naše rozsiahle skúsenosti a kompetencie nám pomáhajú poskytovať riešenia na kľúč, ktoré transformujú výrobné podniky na továrne budúcnosti.

Všeobecné strojárstvo
Moderný strojový park v rukách našich skúsených zamestnancov nám umožňujú vyrábať komponenty a zvárané zostavy komplexných tvarov z rôznych materiálov. Okrem precízneho opracovania a zvárania ponúkame aj zákazkovú výrobu jednoúčelových zariadení, ktoré našim zákazníkom účinne pomáhajú zvyšovať efektivitu ich výrobných procesov.

Lisovacie nástroje
Naši profesionáli z divízie lisovacích nástrojov dodávajú riešenia na kľúč v oblasti výroby nástrojov a foriem. Pod poskytované služby patrí opracovanie, konštruovanie a nastavenie tandemových a transferových lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel. Výrobné kapacity a silné technologické zázemie nám umožňujú dodávať riešenia šité na mieru vrátane inžinieringu nástroja až po jeho záverečné otestovanie a odovzdanie zákazníkovi.

www.matador-group.eu

Obchodný manažér v strojárskej spoločnosti- zákazková výroba

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou - motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás strojárska výroba? Nie sú Vám cudzie technické výkresy? Máte dar reči? A nebojíte sa cestovať?
Do nášho tímu v Dubnici nad Váhom prijímame OBCHODNÉHO MANAŽÉRA pre divíziu všeobecného strojárstva.
Ako OBCHODNÝ MANAŽÉR budete zodpovedný za :

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov
- vedenie obchodných rokovaní s cieľom získania zákaziek
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v súlade s výrobnými možnosťami (prieskum trhu, hľadanie nových zákazníkov)
- spoluprácu pri uzatváraní zmlúv
- za splnenie úloh vyplývajúcich zo zabezpečenia zákazkovej náplne
- zabezpečenie podkladov od zákazníkov na spracovanie ponúk
- za spracovanie ponúk z podkladov odborných útvarov
- prípravu podkladov k úvodným predstaveniam nových projektov
- spoluprácu s projektovými manažérmi a technickým oddelením pri zmenovom konaní
- zabezpečenie účasti spoločnosti na výstavách, veľtrhoch a ostatných marketingových a obchodných podujatiach
- prenos požiadaviek zákazníka zo zmlúv, objednávok a zápisov zo spoločných rokovaní do vnútra spoločnosti vystavením zákaziek (výrobných príkazov)

Okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame aj:

- zaujímavú prácu vo výbornom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie
- projektové odmeny

+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA

+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- dovolenkový a vianočný príplatok
- sociálne výpomoci a pôžičky
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

- technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby, projektového riadenia alebo marketingu
- predošlá prax s predajom v strojárenskom priemysle je výhodou
- výhodou sú skúsenosti s predajom kapacít strojov a normohodín
- vysoké pracovné nasadenie
- dynamická, flexibilná, samostatná a komunikatívna osobnosť
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Skupina MATADOR je nezávislá priemyslovo-investičná skupina podnikajúca v oblastiach s vysokou mierou pridanej hodnoty a inovácií, dosahujúca trvalého a dlhodobého zhodnocovania vložených aktív. Má pevné miesto na európskom trhu v pozícii systémového dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa Skupina MATADOR zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
Víziou našej Skupiny je byť spoľahlivým, špičkovo technologicky vybaveným dodávateľom zostáv inžinierskych riešení a sériových komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia, s vlastným vývojovým, výskumným a konštrukčným zázemím a aj veľkou výzvou byť súčasťou jedného z najinovatívnejších priemyslov.
MATADOR Group pôsobí na Slovensku, v Čechách, Rusku a Francúzsku.
Inžiniering & výskum & vývoj sa nachádza v Prahe, Novom Jičíne, Mladej Boleslavi a Košiciach.
Výrobný závod pre priemyselnú automatizáciu & lisovacie nástroje & všeobecné strojárstvo & prototypovanie je v Dubnici nad Váhom a Ostrožskej Novej Vsi.
Sériová výroba pre automobilový priemysel je vo Vrábľoch, Nitre, Liberci, Nižnom Novgorode a Douvrine.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis s aktuálnou fotografiou tváre na emailovú adresu : martina.kazarova@matador-industries.sk

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.

Adresa spoločnosti

MATADOR Industries, a.s.
Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 2661416   Dátum zverejnenia: 20.9.2016