Robotik

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 01841 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za vypracovanie softwaru pre priemyselné roboty s dôrazom na optimálnu funkčnosť a bezpečnosť, za určenie parametrov a za technické riešenie robotických programov,
- využíva pokročilé programovanie a učenie priemyselných robotov,
- zodpovedá za uvedenie robotov a ich technologických častí do prevádzky
- sleduje trendy v oblasti robotov a zabezpečuje ich implementáciu do vývoja navrhovaných zariadení

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti získajte aj ďalšie výhody :

- podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
- bezplatnú výučbu cudzích jazykov,
- adaptačné programy,
- firemné a športové podujatia, zájazdy

Pridajte sa k nám a rozvíjajte spolu s nami tradíciu strojárskej výroby s použitím najmodernejších technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa, Samostatnosť, Flexibilita, Logické myslenie, Tímová práca
Čítanie technickej dokumentácie
Základy programovania
Min. §21
Znalosť robotov KUKA, ABB, FANUC je výhodou
Cestovanie k zákazníkom v rámci EÚ je podmienkou

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2550805  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové ohodnotenie