Vedúci QPM

MATADOR GROUP

Miesto práce
Staničná 1045, 952 12 Vráble, okres Nitra
Termín nástupu
01.03.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality, funkcie a úplnosti výrobkov. Kontrola kompletnosti dodávok.
Riadi činnosť procesnej kontroly, metalografického laboratória.
Kontroluje kvalitu, funkciu a úplnosť hotových výrobkov.
Kontroluje kompletnosť dodávok.
Potvrdzuje kvalitu výrobkov v prípade potreby predkladá výrobky odberateľovi na posúdenie kvality.
Kontroluje, spracováva predpísanú kontrolnú dokumentáciu dôležitých hotových výrobkov/skúšobné protokoly, atesty/.
Spolupracuje pri stanovovaní cieľov kvality.
Reportuje a analyzuje dáta z výroby, komunikuje na poradách výroby.
Predpisuje kontrolu výrobkov podľa požiadaviek zákazníka.
Spolupracuje s útvarmi pri zavádzaní nových projektov.
Sleduje kvalitu výrobkov v priebehu skladovania.
Vyhodnocuje kvalitu a spoľahlivosť výrobkov podľa výsledkov kontrol, skúšok a reklamácií.
Prejednáva rozborovú činnosť v oblasti kvality na základe získaných informácií a výsledkov vlastnej kontrolnej činnosti.
Prejednáva kvalitatívne nedostatky našich výrobkov s odberateľmi priamo v a.s. alebo u
zákazníka.
Spolupracuje pri zavádzaní ISO 9000, QS 9000, VDA 6.3. , ISO 14001 a ISO/TS 16 949
do praxe.
Vplýva na environmentálne povedomie zamestnancov v oblasti EMS.
Organizuje a riadi prácu útvaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ – Strojnícka fakulta STU BA alebo USO s maturitou – SPŠ strojníckaKvalita produkcie,

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť v oblasti TQM, ISO 9000, VDA 6.3, ISO 14001, ISO/TS 16 949
- znalosť v oblasti nápravných opatrení
- znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov
- AUTOVUE, procesná FMEA, POKA-YOKE, SPC, MSA, G8D, SAP, ďalšie Q-systematiky v závislosti od požiadaviek prideleného zákazníka - APQP, PPAP, EMPB, LION, FORMEL Q

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2430922  Dátum zverejnenia: 10.2.2016