Vedúci kancelárie riaditeľa spoločnosti

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 01841 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.03.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MATADOR Industries a.s. v Dubnici nad Váhom hľadá Vedúceho kancelárie riaditeľa spoločnosti, ktorého náplňou práce je:
- Príprava dokumentov pre riaditeľa a.s. /materiály na rokovania, prezentácie, prieskumy, výkazy a iné.
- Participácia na interných firemných procesoch
- Projektové riadenie a monitoring projektov
- Plnenie operatívnych úloh zadávaných riaditeľom a.s.

Okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame aj:

- zaujímavú prácu vo výbornom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA

+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- dovolenkový a vianočný príplatok /13.+14.ty plat
- sociálne výpomoci a pôžičky
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis s aktuálnou fotografiou tváre na emailovú adresu : [email protected]

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.
Ďakujeme za životopisy všetkých uchádzačov ale kontaktovaní budú len tí, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od uchádzača je požadovaná /é :
- VŠ vzdelanie technického smeru /orientácia vo výkresovej dokumentácii
- prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti je preferovaná
- skúsenosti s riadením a monitorovaním projektov
- komunikácia s obchodnými partnermi v oblasti strojárstva
- schopnosť organizovať čas a plánovať
- aktívna práca s PC
- ochota učiť sa
- schopnosť čítať a interpretovať výsledky a dáta
- schopnosť kooperovať
- schopnosť riešiť problémy
- asertivita
- vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- schopnosť kontrolovať
- profesionálny tel. styk
- analytické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2414839  Dátum zverejnenia: 28.1.2016