Controller v zákazkovej výrobe - absolvent

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na oddelení controllingu /vhodná aj pre absolventa VŠ

Controller pôsobí na controllingovom oddelení a je súčasťou controllingového tímu, ktorý pozostáva z controllera a vedúceho controllingu.
Controller sleduje ako finančné ukazovatele, tak aj ukazovatele výroby, s cieľom analyzovať a vyhodnocovať výkonnosť firmy. Výsledky svojej práce reportuje finančnému riaditeľovi a vrcholovému manažmentu spoločnosti.
Náplň práce :
- Asistencia pri zostavovaní plánu, forecastu, reportingu a odchýlkové riadenie spoločností/zákaziek/projektov
- Procesný, zákazkový a výrobný controlling (nie len finančný)
- Controlling priamych nákladov
- Tvorba a udržiavanie Kalkulačného systému spoločnosti
- Tvorba a Vedenie Cost-saving programov a zvyšovania efektivity v spolupráci s Lean manažérom
- Analýza/Syntéza dát pre TOP manažment

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, Vám ponúkame aj:
+ MOTIVUJÚCE PLATOVÉ OHODNOTENIE
+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA
+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM
+ MOŽNOSŤ KARIÉRNEHO RASTU

Ak Vás naša ponuka zaujala a spľňate uvedené požiadavky, pošlite prosím Váš štrukturovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou tváre na emailovú adresu : [email protected]

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem osobne, emailom alebo na uvedenom telefónnom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V rámci adaptácie sa Controller oboznámi s fungovaním spoločnosti a jednotlivých pracovísk, ako aj so samotnou výrobou. Zamestnanec zodpovedný za adaptáciu zostaví úspešnému kandidátovi adaptačný plán „šitý na mieru“ – podľa znalostí, schopností a preferencií .
Od uchádzača požadujeme :

- VŠ vzdelanie II. stupňa (vzdelanie ekonomického / technického smeru )
- Prax v oblasti Controllingu výhodou nie podmienkou
- Skúsenosti so zákazkovou a nedokončenou výrobou sú výhodou nie podmienkou
- Ovládanie podvojného účtovníctva
- Pokročilú znalosť Anglického jazyka
- Key user Controllingového informačného systému/modulu, znalosť IS Dimenze ++ výhodou, nie podmienkou
Sociálne kompetencie :

- Schopnosť presviedčať a ovplyvňovať
- Schopnosť prezentácie
- Schopnosť kooperovať
- Aktívny prístup k riešeniu problémov

Osobnostné kompetencie :
- Vysoké pracovné nasadenie
- Vytrvalosť
- Dôslednosť
- Lojálnosť s firmou
- Schopnosť predvídať
- Analytické a koncepčné myslenie
- Schopnosť syntézy názorov a informácií
- Kreativita
- Orientácia na ciele

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2360395  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové ohodnotenie