Projektový asistent

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a rozvíjajte spolu s nami tradíciu strojárenskej výroby s aplikovaním najmodernejších technológií!
Hľadáme projektového asistenta, ktorého náplňou práce je :

- Komunikácia so zákazníkmi
- Plánovanie, riadenie a koordinovanie projektov
- Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
- Kontrolovanie kvality vykonaných prác a stavu zákazky
- Vedenie rokovaní s obchodnými partnermi
- Vypracovávanie reportov

Okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame aj:

- zaujímavú prácu vo výbornom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA

+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- dovolenkový a vianočný príplatok /13.+14.ty plat
- projektové odmeny
- sociálne výpomoci a pôžičky
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis s aktuálnou fotografiou tváre na emailovú adresu : [email protected]

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.
Ďakujeme za životopisy všetkých uchádzačov ale kontaktovaní budú len tí, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončená VŠ (technického resp. ekonomického zamerania)
- Min. 4 roky praxe s prípravou a realizáciou projektov spolufinancovaných z verejných zdrojov s technickým zameraním (štrukturálne fondy, APVV, ...)
- Skúsenosti s reálnou implementáciou projektov spolufinancovaných z verejných zdrojov
- Skúsenosti s prípravou a realizáciou verejného obstarávania
- Skúsenosti s prípravou a realizáciou projektov zo 7RP resp. H2020 - vítané
- Angličtina - úroveň B2
- komunikačné schopnosti
- projektové riadenie
- schopnosť pacovať v tíme
- schopnosť pracovať aj pod stresom

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2343001  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou - motivujúce platové ohodnotenie