CNC frézar na 5osom obrábacom centre s programom Heidenhain

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Veľmi dobré platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš strojný park sa rozširuje o nové CNC stroje !
Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer alebo živnosť obrábačom kovov, ktorí majú prax s kusovou alebo zákazkovou výrobou, s obrábaním aj veľkých kusov (odliatkov a zvarencov), ovládajú čítanie technických výkresov a programovací systém Heidenhain
Náplň práce :
- obrábanie zložitých zvarencov a obrobkov
- ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie
- frézovanie/ vŕtanie súčiastok zložitých tvarov na zariadení s CNC riadením
- tvorba CNC programov - korekcie, nastavenie osí...
(zložitejšie programy pripravuje programátor)
- viazanie a manipulácia s bremenami pomocou mostového žeriavu

Pridajte sa k nám a okrem stabilnej práce v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, získajte ďalšie výhody :

- dovolenkový/vianočný príplatok /13.+14.ty plat,
- po dohode príspevok na ubytovanie / dochádzanie za prácou,
- sociálne výpomoci a pôžičky,
- nadštandardné poistenie pracovných úrazov,
- podporu vzdelávania a kariérneho rastu,
- adaptačné programy,
- možnosť uplatnenia detí zamestnancov - letné brigády, stáže, prax, zamestnanie...
- finančná odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky a mnohé ďalšie.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma telefonicky, osobne alebo formou elektronickej pošty.
V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.

Po obdržaní životopisu Vás budem telefonicky kontaktovať a dohodneme sa na osobnom stretnutí, ktoré je spojené s prehliadkou firmy a strojov.

Tel.č.: +421 905 821 940
E-mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

Od uchádzača požadujeme :

- skúsenosti min. 3 roky s kusovou/ zákazkovou výrobou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- ochota pracovať na zmeny
- ovládanie programovacieho systému /úprava a korekcie programov

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2319155  Dátum zverejnenia: 6.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Veľmi dobré platové ohodnotenie