Obrábač kovov na klasickej fréze v zákazkovej výrobe

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2015/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Veľmi dobré platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárenskej výroby!
Ponúkame prácu na TPP prípadne živnosť FRÉZAROVI na väčšej fréze 40tke a 50tke.
Práca v jednozmennej prevádzke (06:00-14:00)
-Frézovanie súčiastok s dodržaním tolerancie tvaru a polohy.
-Frézovanie drážok v predpísanej rozteči.
-Meranie obrobkov so štandardnými meracími zariadeniami.
-Viazanie a manipulácia s bremenami pomocou žeriavu.
-Obrábanie zvarencov a obrobkov. Ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie.

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti Vám ponúkame aj:

+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA
+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- 13.,14. plat
- sociálne výpomoci a pôžičky
- nadštandardné poistenie pracovných úrazov
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky
- príspevky na úroky

Hľadáte stabilitu a istotu akú Vám vie dať len firma s dlhoročnou tradíciou?
.... Neváhajte a kontaktujte nás ...

Telefonicky na čísle : +421 905 821 940
Emailom : [email protected]
alebo osobne na nižšie uvedenej adrese.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

5

- prax na vertikálnej fréze minimálne 5 rokov
- skúsenosti s kusovou výrobou
- flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1963652  Dátum zverejnenia: 22.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Veľmi dobré platové ohodnotenie