Konštruktér - práca v mladom a kreatívnom kolektíve

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby s použitím najmodernejších technológií!
Rozširujeme tím konštruktérov pre divíziu nástrojov, priemyselnej automatizácie aj všeobecného strojárstva.
Náplň práce konštruktéra :
- Zabezpečuje konštrukčné práce na nástrojoch v CATII V 5, Inventore 2014.
- Navrhuje technické riešenia na základe dopytu od zákazníka.
- Zúčastňuje sa alebo vedie technické jednania u zákazníkov.
- Navrhuje možné riešenia na dané problematické oblasti.
- Vytvára termínové harmonogramy na projektoch.

Okrem zaujímavej práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou získajte aj ďalšie výhody :

- motivujúce platové ohodnotenie,
- práca v mladom kolektíve,
- dovolenkový príplatok a vianočný príplatok,
- sociálne výpomoci, sociálne pôžičky,
- nadštandardné poistenie pracovných úrazov,
- podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
- bezplatnú výučbu cudzích jazykov,
- adaptačné programy,
- finančné príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu a zaujímavé zamestnanie ?
.... Neváhajte a kontaktujte nás ...

Ak Vás ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma telefonicky, osobne alebo emailom :

MATADOR Industries a.s.
Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom
Slovakia

Tel.č.: +421 905 821 940

E-mail : [email protected]

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Požadujeme skúsenosti s 3D modelovaním /používame program CATIA V5
- Znalosť programu Invertor 2014 výhodou nie podmienkou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Prax na pozícii konštruktéra-projektanta min. 2 roky
- Samostatnosť, komunikatívnosť
- Pozitívny vzťah k práci, kreatívne myslenie a tvorivosť

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1904293  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - motivujúce platové ohodnotenie