Nástrojár vo výrobe lisovacích nástrojov

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MATADOR Industries a.s. ponúka stabilnú prácu nástrojárom
Náplň práce :
- Tvárnenie plechu za studena
- Ohranovanie a zrážanie hrán
- Rezanie závitov
- Vŕtanie podľa označenia
- Montáž a demontáž nástrojov priamo u zákazníka
- Orientácia vo výkresovej dokumentácii
- Zhotovenie menších tvarovacích a strihacích nástrojov používaných najmä v automobilovom priemysle

Chcete pracovať v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

+ dovolenkový a vianočný príplatok
+ sociálne výpomoci, sociálne pôžičky
+ nadštandardné poistenie pracovných úrazov
+ podporu vzdelávania
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie,
+ zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu, zaujímavé zamestnanie ?
....Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby ...

Ak Vás ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma osobne, telefonicky alebo emailom.
MATADOR Industries a.s.
Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Tel.č.: +421 905 821 940
E-mail : [email protected]

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne stredoškolské vzdelanie - nástrojár, strojný mechanik, zámočník
- požadovaná je troj ročná prax na obdobnej pozícii
- preferovaná je prax s tvárnením plechu za studena
- skúsenosti v oblasti výroby nástrojov sú podmienkou
- flexibilita, spoľahlivosť, komunikátivnosť

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1830322  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové ohodnotenie