Lakýrnik - natierač

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odstránenie starých náterov a odhrdzavenie všetkými spôsobmi a jednoduché tmelenie s následným prebrúsením tmelových miest s celkovým čistením.Viazanie a manipulácia s bremenami pomocou žeriavu. Príprava náterových hmôt pre hromadné použitie.Vykonávanie a opravy náterov na rôznych podkladoch, strešných konštrukciách, mostoch, stožiaroch, halách a pod. bez plného tmelenia.Konečné striekanie alebo natieranie veľkých alebo členitých plôch výrobkov základnými a vrchnými farbami s veľkými nárokmi na akosť.Dekorovanie výrobkov striekaním cez dve až tri šablóny alebo troma až štyrmi farbami,čí ozdobné linkovanie volne od ruky.Tmelenie a brúsenie vzhľadových plôch.

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:

dovolenkový príplatok,
finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
sociálne výpomoci, sociálne pôžičky,
nadštandardné poistenie pracovných úrazov,
podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills, bezplatnú výučbu jazykových kurzov, adaptačné programy,
usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás formou elektronickej pošty, prípadne poštou.
V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme.
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Autolakýrnik

Znalosť riadiaceho systému Heidenhein.
Prax 3 roky v zakázkovej výrobe.
Čítenie technickej dokumentácie.
Zodpovednosť, odolnosť voči stresu, flexibilita.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1455804  Dátum zverejnenia: 13.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou