Obchodný a projektový manažér pre Všeobecné strojárstvo

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov v oblasti všeobecného strojárstva
- vedenie obchodných rokovaní s cieľom získania zákaziek
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v súlade s výrobnými možnosťami (prieskum trhu, hľadanie nových zákazníkov
- spolupráca pri uzatváraní zmlúv
- zodpovednosť za splnenie úloh, vyplývajúcich zo zabezpečenia zákazkovej náplne
- zabezpečenie podkladov od zákazníkov na spracovanie ponúk
- zodpovednosť za spracovanie ponúk z podkladov odborných útvarov
- príprava podkladov k úvodným predstaveniam nových projektov
- spolupráca s projektovými manažérmi a technickým oddelením pri zmenovom konaní
- zabezpečenie účasti spoločnosti na výstavách, veľtrhoch a ostatných marketingových a obchodných podujatiach
- prenos požiadaviek zákazníka zo zmlúv, objednávok a zápisov zo spoločných rokovaní do vnútra spoločnosti vystavením zákaziek (výrobných príkazov)

- podpora odborného a jazykového vzdelávania
- bohatý sociálny program: dovolenkový príplatok, finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí, sociálne výpomoci a pôžičky, nadštandardné poistenie pracovných úrazov, usporiadavanie zájazdov, rekreácií, firemných a športových podujatí, zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás formou elektronickej pošty.
V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme.
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- technické vedomosti z oblasti všeobecnej strojárskej výroby, projektového riadenia a marketingu sú podmienkou
- prehľad na trhu SR, ČR a EU
- vysoké pracovné nasadenie
- dynamická, flexibilná, samostatná a komunikatívna osobnosť
- preferujeme znalosť kombinácie anglického a nemeckého jazyka

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1282693  Dátum zverejnenia: 9.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou