Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Charakteristika spoločnosti MATADOR Industries, a.s.
*Volné pracovné pozície

Spoločnosť podniká v zákazkovej a malosériovej strojárskej výrobe v oblasti všeobecného strojárstva, priemyselnej automatizácie a lisovacích nástrojov. Svojim vybavením je spoločnosť pripravená poskytovať zákazníkom kvalitné výrobky pre rad odvetví – v automobilovom priemysle, leteckom priemysle, energetike, presné výrobky pre petrochemický priemysel, potravinársky priemysel, alebo aj rozsiahly výrobný strojársky program medicínskej techniky.
MATADOR Industries, a.s. je člen skupiny MATADOR GROUP.

Sídlo:
MATADOR Industries, a.s.
Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom

www.matador-group.eu

Zámočník

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Montážne a zámočnícke práce. Montáž rozvodu a kompnentov podľa pneumatických schém.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
11.06.2012
Iné výhody
Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody

dovolenkový príplatok,
finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
sociálne výpomoci, sociálne pôžičky,
nadštandardné poistenie pracovných úrazov,
podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills, bezplatnú výučbu jazykových kurzov, adaptačné programy.
usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie,
zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky.

Chcete stabilitu, istotu, zaujímavé zamestnanie ? Je vaša odpoveď áno? Neváhajte a kontaktujte nás ...
Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás formou elektronickej pošty, prípadne poštou.
V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme.
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
strojárske
"Prax 3 roky v oblasti zapájania pneumatiky. Dobrá znalosť čítania pneumatických schém.

Osobnostné vlastnosti:Zodpovednosť, odolnosť voči stresu, flexibilita.
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Strojársky priemysel
Počet zamestnancov
1500
Adresa
Matador industries, a.s.
Továrenská 1 Zobraziť na mape

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Mináriková
Tel.: 0915496784
Fax: 042-4400 563
E-mail: poslať životopis

ID: 1266830   Dátum zverejnenia: 31.5.2012
Spoločnosť: MATADOR GROUP
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Zámočník
MATADOR GROUP