Logo MAT-obaly, s.r.o.

Si rád keď môžeš ovplyvniť situáciu? Bavia ťa stroje a ich fungovanie? Rád sa učíš nové veci, pridaj sa k nám. (Nastavovač strojov)

MAT-obaly, s.r.o.

Miesto práce
Ligetská 31, Handlová
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby 3 mesiace je Hrubá mzda zložená: Osobné ohodnotenie 300 a Mesačná mzda 900 Eur spolu 1 200 Eur v hrubom. Po ukončení skúšobnej doby dochádza k prehodnoteniu mzdy a mzda sa stáva závislá aj od výkonnostnej odmeny, zákonných príplatkov za prácu sobota, nedeľa, nočná práca a dochádzkového bonusu. (Pri dosahovaní optimálnych výkonov možnosť dosiahnutia hrubej mzdy 1 600 Eur mesačne) Zamestnanecké výhody, benefity: - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - príspevky na stravu - stabilná práca na hlavný pracovný pomer - priateľský kolektív

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka, ktorý bude rozumieť strojom a bude si vedieť poradiť pri ich nastavení. Práce spočíva v nábehu a nastavení zariadenia na výrobu vriec z plastovej fólie, kontroly kvality výroby a manipulovaní s vyrobenými výrobkami.

Čím lepšie budete poznať stroj a jeho princíp fungovania, tým lepší bude výkon, menej práce a vyššia mzda.

Práca je v trojzmennej prevádzke.

  •  príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  •  príspevky na stravu
  • Príspevok na dopravu pre zamestnancov s trvalým pobytom mimo Handlovej
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer
  • priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

Výber na pracovnú pozíciu je dvojkolový :

V prvom kole výber na základe životopisu.
Vyhovujúce životopisy prejdú do druhého kola, kedy budú uchádzači oslovení a pozvaní na osobný pohovor.

Vyhovujúci záujemcov o prácu oslovíme najneskôr do 14 dní od obdržania životopisu mailom. Ak nie ďakujeme o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše životopisy a motivačné listy zasielajte emailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technických odboroch

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky na vzdelanie:
Vzdelanie v technických odboroch; uprednostňujeme strojné odbory. Úroveň vzdelania podľa textu v inzeráte.

Vítané sú manuálne technické zručnosti pri práci so strojovým zariadením ; základné znalosti pri údržbe, nastavovaní a obsluhe strojného zariadenia. Znalosti v odbore elektro vítané.

Obchodno-výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, výrobou a recykláciou obalových materiálov. Hľadáme stálych a dlhodobých spolupracovníkov do nášho tímu. Chceme byť lídrom na trhu v zákazkovej výrobe obalov. Každý nový klient so sebou prináša aj výzvu ako nastaviť a upraviť stroje pre efektívnu výrobu konkrétneho výrobku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803419  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac