Obchodný zástupca pre Žilinský a Trenčiansky kraj

Mäspoma spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
základná mesačná mzda vo výške 650,-€ + pohyblivá zložka podľa plnenia stanovených ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu pre Žilinský a Trenčiansky kraj na nepriamy predaj korenín, koreniacich zmesí a ochucovadiel do maloobchodných sietí, veľkoobchodov a gastronomických zariadení. Náplňou práce je okrem iného aj starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne, vyhľadávanie nových potenciálnych obchodných partnerov, monitoring konkurencie na trhu, riešenie reklamácií, prinášanie nových podnetov z trhu na podporu predaja.

služobné auto
mobilný telefón

Pri výbere uchádzačov je výhodou bydlisko Žilina, Martin a blízke okolie
Záujemcovia môžu posielať svoje žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom na e-mailovú adresu [email protected],

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, potravinárske, obchodné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax v oblasti obchodu min. 2 roky, nadšenie pre obchod, dynamické pracovné nasadenie, dobré komunikačné zručnosti, flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť, tímová spolupráca, reprezentatívne vystupovanie, bezúhonnosť

Slovenská výrobno-obchodná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov, zaoberajúca sa výrobou a predajom korenín, koreniacich zmesí, sypkých a tekutých ochucovadiel, zavarovacích a želírovacích prípravkov. Zároveň sa zaoberá spracovaním a predajom prírodných čriev, potlačou umelých čriev a viacerými ďalšími činnosťami.
ID: 537153  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mesačná mzda vo výške 650,-€ + pohyblivá zložka podľa plnenia stanovených ukazovateľov