Obchodný zástupca - HoReCa a Gastro - Ambulantný predajca

Mäspoma spol. s r.o.

T.G.Masaryka 955/8, Zvolen, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Mäspoma – popredný slovenský výrobca korenín, s 25 ročnou tradíciou kvality, hľadá schopného a šikovného obchodníka na pozíciu:

„Obchodný zástupca HoReCa a Gastro - Ambulantný predajca“ – pre Stredné Slovensko

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý rozumie obchodu, na priamy a nepriamy predaj korenín pre segment HoReCa a Gastro. Ste schopný, komunikatívny obchodník, poznáte svoj región a máte vzťah k dobrému jedlu? Tak potom hľadáme práve Vás !

Vašou úlohou bude:
- prezentácia a predaj korenín zákazníkom HoReCa a Gastro
- vypracovanie cenových ponúk
- priamy a nepriamy predaj korenín
- získavanie nových zákazníkov
- podpora a servis našich obchodných partnerov
- administratívne úkony spojené so zverenou prácou (pokladňa, sklad, obchodná korešpondencia)
- práca v teréne /denne/ a na centrále firmy vo Zvolene

Sme silná a úspešná slovenská firma. Ponúkame Vám:

- možnosť stabilného dlhodobého zamestnania, v stabilnom tíme
- dobré zázemie a pracovné podmienky
- odborné zaškolenie a pravidelné odborné školenia
- príležitosti pre kariérny rast
- možnosť aktívne ovplyvňovať výšku svojho príjmu
- príspevok na stravovanie
- produkty, ktoré je radosť predávať :-)

Pri výbere uchádzačov je výhodou bydlisko Zvolen alebo Banská Bystrica a okolie. Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme komunikatívny typ s obchodným duchom, a príjemným vystupovaním.
Spoľahlivého človeka, s vysokým pracovným nasadením a vášňou k dobrému jedlu. :-)

Slovenská výrobno-obchodná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov, zaoberajúca sa výrobou a predajom korenín, koreniacich zmesí, sypkých a tekutých ochucovadiel, zavarovacích a želírovacích prípravkov. Zároveň sa zaoberá spracovaním a predajom prírodných čriev, potlačou umelých čriev a viacerými ďalšími činnosťami.
ID: 3076705  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR fix + variabilná zložka