Logo Maspex Slovakia Trade s. r. o.

Asistent obchodného oddelenia

Maspex Slovakia Trade s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiac1 100 - základná zložka mzdy + 200 € - pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava analytických podkladov,
sledovanie vývoja predaja, podpory predaja a všetkých iných obchodných aktivít,
administratívna a organizačná podpora obchodného oddelenia,
monitorovanie konkurenčných aktivít, situácie na trhu,
príprava a spracovanie reportov na dennej a mesačnej báze
práca s databázami

- ponúkame atraktívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie (od dosiahnutých výsledkov)
- multisport karty
- príspevok na III. pilier
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- firemné eventy a teambuildingy
- káva a nápoje na pracovisku
- homeoffice, sick day
- darčeková karta k narodeninám
- výučba cudzích jazykov na pracovisku(angličtina, poľština)

Možnosť pracovať na skrátený úväzok, plat bude prepočítaný výškou úväzku.
Pozícia vhodná pre absolventov a študentov posledných ročníkov vysokej školy.
Používanie Excel na úrovni expert, alebo pokročilí
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou Maspex Slovakia Trade s. r. o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akčnosť, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, časová flexibilnosť

Maspex Slovakia Trade s.r.o.

Sme potravinárska spoločnosť zaoberajúca sa predajom nápojov a potravín, predovšetkým 100% džúsov, nektárov, ovocných nápojov, limonád a energetických nápojov. Medzi naše hlavné značky, ktoré predávame, patrí Relax, Tiger, Dr Witt, Original River, Caprio, Márka, či detská značka Kubík a Figo. V našom portfóliu nájdete i ovocné pomazánky Relax 100% z ovocia či instantné produkty pod značkami Coffeeta, La festa, Mukates a mnoho iných.

Od roku 2020 sme sa stali výhradným distribútorom ľadových čajov značky Nestea. Spoločnosť Maspex v roku 2022 kúpila jedného z najväčších výrobcov vodky a distribútorov alkoholu, spoločnosť CEDC a tak rozšírila svoj business o predaj alkoholu. Portfólio obohacuje o legendárnu vodku, Żubrówku.

Spoločnosť Maspex Slovakia Trade s.r.o. je súčasťou koncernu Maspex Wadowice Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicole Čaplová
Tel.: +421911485489
E-mail: poslať životopis
ID: 4830962  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac