Predajca v oblasti ľahkých strešných krytín

MASLEN s.r.o.

Miesto práce
Neresnická cesta, Zvolen-Pod Dráhy
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky vo Zvolene hľadáme kolegu, ktorý bude mať príležitosť ukázať svojho obchodného ducha, v zázemí dlhoročnej a stabilnej slovenskej spoločnosti.

Náplň práce:
• pracovné činnosti administratívneho a obchodného charakteru
• vypracovávanie cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie a sledovanie ich aktuálneho stavu
• spracovanie objednávok a podkladov v technickom riešení pre výrobu a realizáciu, prípadné technické návrhy
• komunikácia s obchodným, výrobným a nákupným oddelením
• komunikácia so zákazníkmi, informácie o technickom vyhotovení a cenách
• vyskladňovanie tovaru

Silná a stabilná slovenská spoločnosť
Motivujúce platové ohodnotenie
Práca v mladom kolektíve
Služobný automobil
Služobný telefón

Profesný životopis spolu so žiadosťou posielať na e-mail: [email protected]
Za všetky životopisy ďakujeme, na pohovor však budú pozvaní iba vybraní uchadzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, stavebné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Príjemné vystupovanie
• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Tímovosť

Sme najväčším výrobcom plechových strešných krytín a trapézových plechov na Slovensku

Naše krytiny vyrábame pod ochrannou známkou, ktorá ručí kvalitou nami vyrábaného produktu už od roku 2003

Aktuálne má spoločnosť 23 pobočiek na Slovensku a ďalších 7 pobočiek v zahraničí (Rakúsko (1x), Rumunsko(3x), Česká republika(3x)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2059354  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac