Obchodný manažér

MASLEN s.r.o.

Miesto práce
Badín, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie cenových ponúk, kontakt so zákazníkmi, vyhľadávanie nových zákazníkov

mobilný telefón, práca v mladom kolektíve
práca v zabehnutej spoločnosti, motivačné platobné ohodnotenie

Žiadosti spolu so životopisom a fotografiou zasielajte e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, trestná bezúhonnosť, zodpovedný prístup k práci, skúsenosti s predajom strešných krytín

Sme najväčším výrobcom plechových strešných krytín a trapézových plechov na Slovensku

Naše krytiny vyrábame pod ochrannou známkou, ktorá ručí kvalitou nami vyrábaného produktu už od roku 2003

Aktuálne má spoločnosť 23 pobočiek na Slovensku a ďalších 7 pobočiek v zahraničí (Rakúsko (1x), Rumunsko(3x), Česká republika(3x)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1977238  Dátum zverejnenia: 13.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou