Lékař/-ka radiolog

MASARYKŮV ONKOLOGICKÝ ÚSTAV

Místo práce
Brno, Slovenská republika, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ODDĚLENÍ RADIOLOGIE

Požadavky:

- ukončené vzdělání na LF
- specializovaná způsobilost v oboru radiologie výhodou
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- proklientský přístup, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

- zaměstnání v prestižním zdravotnickém zařízení - MOÚ je poskytovatel zdravotních služeb akreditovaný Joint Commission International a Spojenou akreditační komisí ČR
- vybavení oddělení přístroji – MR, CT, mamografy, ultrazvuky, AG aj.
- vytvoření podmínek pro další odborné vzdělávání
- platové ohodnocení dle vzdělání a praxe
- firemní benefity – dovolená 6 týdnů, výhodné tarify na mobilní telefony (vč. rodinných příslušníků),
- příspěvek FKSP dle vlastního výběru – stravování, kultura, sport, vzdělávání, penzijní připojištění

Nástup dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1941674  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.