Vodič MKD (aj dvojosádka)

MAS express s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma MAS Express s.r.o. so sídlom v Zlatých Moravciach hľadá vodiča MKD na plachtový náves. Vodičský preukaz skupiny C+E.
Všeobecné:
-víkendy voľné prípadne podľa dohody (45h pauza vždy doma)
-najčastejšie jazdené destinácie
(CH,LI,DE,AT,FR,HU,CZ)
-možnosť jazdiť v dvojosádke
-zabezpečené ubytovanie v prípade potreby na náklady firmy
-seriózne a férové jednanie
-vozový park značky RENAULT,MERCEDES,SCANIA plachtové návesy MEGA
-každý má pridelenú vlastnú súpravu -mýtne systémy cez faktúru (žiadne dobíjanie)
-vozidlá pravidelne servisované v autorizovaných servisoch -vozidlá vybavené nezávislou klimatizáciou
-začiatočníkov vieme zaučiť

-mzda 2000-2200 eur
-príplatky za ručné nakládky,za spotrebu,flexibilitu,výkonnosť

Uprednostníme uchádzačov, ktorí nám zašlú životopis na email [email protected]. V prípade, že budete vhodný kandidát na uvedenú pozíciu, budeme Vás kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platná lekárska prehliadka na spôsobilosť viesť motorové vozidlo. Platný doklad o psychickej spôsobilosti vodiča. Karta vodiča + KKV.

všeobecné: zodpovednosť, flexibita, komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť a dynamickosť pri nakládkach a vykládkach, odolnosť voči stresu, komunikácia na nakládkach a vykládkach v cudzom jazyku

Stabilná, rýchlo expandujúca prepravná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 25 rokov zaoberajúca sa prepravou tovaru v rámci EÚ a CH.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1908395  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac