CNC operátor

Marvo Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Goirle, Holandsko
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1800-2000 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v sériovej výrobe
- Obsluha CNC strojov (fréza, sústruh, vŕtačka)
- Výmena nástrojov
- Odihlenie a balenie výrobkov
- Zodpovednosť za kvalitu vyrobených komponentov
- Zodpovednosť za plnenie stanovených noriem

- Práca je na zmeny (2-3 zmenná nepretržitá prevádzka)
- Turnusy: 3 týždne v Holandsku-1 týždeň Slovensko
- Ubytovanie vybavené a hradené zamestnávateľom
- Firemný automobil na dopravu do práce
- Holandská pracovná zmluva
- Dlhodobá práca v slovenskom kolektíve v Holandsku (momentálne 15 Slovákov so slovenským team leadrom, preto nie je potrebná znalosť jazyka)

Svoje životopisy, či prípadné otázky, zasielajte na e-mailovú adresu daubnetherlands@gmail.com. V prípade, ak budete spĺňať požiadavky, budete kontaktovaný slovenským team-leadrom pre doplnenie informácií telefonicky. Všetky otázky či životopisy môžete písať v slovenčine, budú postúpené aj slovenskému team leadrovi.
Spoločnosť si vyhradzuje práve a vopred sa ospravedlňuje za nekontaktovanie uchádzačov, ktorí nebudú spĺňať podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

operátor strojov a zariadení

Počet rokov praxe

2

- Prax v obsluhe CNC strojov v sériovej výrobe minimálne 2 roky podmienkou
- Znalosť čítania technickej dokumentácie podmienkou
- Znalosť anglického/nemeckého/holandského jazyka výhodou

Výkon práce je v holandskej strojárskej spoločnosti Daub, ktorá je zameraná na sériovú výrobu komponentov pre automobilový a pekárenský priemysel. Pre viac informácií o spoločnosti viď : www.daub.nl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Marvo Technologies s.r.o.
Považská 16
940 67 Nové Zámky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2762760   Dátum zverejnenia: 14.7.2017