Skladový a expedičný pracovník centrála - brigáda

Martinus.sk, s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 4, Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vidieť náš centrálny sklad kníh v Martine aj naživo? A často? Teraz máte jedinečnú možnosť, lebo HĽADÁME BRIGÁDNIKOV, ktorí by nám pomohli s vybavovaním objednávok (práca v sklade, kompletizovanie objednávok) a expedovaním zásielok (kontrola objednávok, balenie a expedovanie zásielok) v náročnom predvianočnom období. Nábor bude prebiehať od novembra do decembra 2016. Práca je vhodná pre každého fyzicky, manuálne a pohybovo zdatného, každého kto vie byť k dispozícii každý deň pracovného týždňa a podľa potreby aj počas víkendu. Ak si myslíte, že ste to vy, ozvite sa nám . Tešíme sa na vás!

Nábor bude prebiehať v mesiacoch november a december 2016. Práca je vhodná pre každého fyzicky, manuálne a pohybovo zdatného, každého kto vie byť k dispozícii každý deň pracovného týždňa a podľa potreby aj počas víkendu.

Ak si myslíte, že toto je práca pre Vás, pošlite svoj životopis na pridajsa.centrala@martinus.sk a do predmetu uveďte čarovné "Centrála".

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- vytrvalosť
- fyzická výdrž
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- dôveryhodnosť
- pozitívne myslenie

Martinus.sk je najobľúbenejší internetový obchod na Slovensku, sieť kamenných kníhkupectiev s atmosférou a prevádzkovateľ kníhkaviarní FOXFORD. Martinus.sk je partia ľudí, ktorí milujú knihy, dobré jedlá a radi okolo seba šíria "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.sk.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Najatraktívnejší zamestnávateľ Slovenska 2013 (4. miesto)
- MasterCard Obchodník roka 2013 (absolútny víťaz)
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2010 a 2013 (Finalista)

Viac informácií nájdete na http://blog.martinus.sk/nas-pribeh a na http://www.facebook.com/Martinus.sk a http://www.facebook.com/FoxfordCafe

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Gorkého 4
036 01 Martin

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2737053   Dátum zverejnenia: 30.11.2016