Agent zákazníckého šťastia - zákaznícky servis

Martinus.sk, s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 4, Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
15.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš radosť z komunikácie?
Dokážeš riešiť nátlakové situácie s chladnou hlavou a úsmevom na tvári?
Nebojíš sa telefonovania či chatu?

Našiel si sa v týchto otázkach? Si naviac priateľský, komunikatívny a zvládaš rozhovor v angličtine na ľubovoľnú tému?

V Martinuse sa snažíme robiť veci inak. S vášňou, pretože milujeme to, čo robíme. Ľudsky, pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov aj kolegov. S predsavzatím urobiť niečo navyše, aby bol život krajší. Máš chuť to robiť s nami? Tak čítaj ďalej!

ČO bude patriť k tvojim úlohám?

Denne budeš komunikovať cez telefón, emaily a chat s našimi zákazníkmi a pomáhať im nájsť riešenia na všetky ich otázky a problémy. Budeš mať vždy poruke radu pre kolegov zo všetkých našich oddelení. A neposlednom rade budeš robiť svojou pomocou našim zákazníkom radosť.

Ak si sa našiel v riadkoch vyššie pošli nám svoj motivačný list a životopis do 30.9.2016 na pridajsa@martinus.sk a do predmetu správy uveď „zákaznícky servis“. Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Očakávame od teba:

Komunikatívnosť, precíznosť a samostatnosť sú vlastnosti, ktoré Ti nemôžu chýbať. Tiež oceníme silný pro-zákaznícky prístup, zmysel pre zodpovednosť a chuť robiť stále niečo navyše, ako sa od teba očakáva.

Potrebuješ pevné nervy a dobrú pamäť :)
Predchádzajúca skúsenosť na pozícií je vítaná.

Martinus.sk je najobľúbenejší internetový obchod na Slovensku, sieť kamenných kníhkupectiev s atmosférou a prevádzkovateľ kníhkaviarní FOXFORD. Martinus.sk je partia ľudí, ktorí milujú knihy, dobré jedlá a radi okolo seba šíria "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.sk.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Najatraktívnejší zamestnávateľ Slovenska 2013 (4. miesto)
- MasterCard Obchodník roka 2013 (absolútny víťaz)
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2010 a 2013 (Finalista)

Viac informácií nájdete na http://blog.martinus.sk/nas-pribeh a na http://www.facebook.com/Martinus.sk a http://www.facebook.com/FoxfordCafe

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Gorkého 4
036 01 Martin

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727873   Dátum zverejnenia: 16.9.2016