Čašník/Pracovník pre prípravu a výdaj jedál

Martinus.sk, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich kníhkaviarní FOXFORD v Bratislave hľadáme šikovných kolegov, ktorí budú našim zákazníkom s dobrým jedlom a kávou, radi servírovať aj úsmev pre krajší deň. Hľadáme vás, ktorí sa ani v bežnom živote neuspokojíte s priemerom, radi sa učíte a posúvate hranice služieb v gastre.

Hľadáme niekoho, pre koho je úplne prirodzené každého hosťa srdečne pozdraviť. Hľadáme Teba, ak s úsmevom zvládneš nosiť podnos a mať pritom prehľad o rajóne a objednávkach. A okrem toho, ak miluješ prípravu jedla a nápojov a detail považuješ za veľmi dôležitý, budeš výborný aj ako prípravár.

Ak na nasledujúce tri otázky odpovieš áno, je celkom pravdepodobné, že hľadáme práve Teba!

- Nemáš problém nadviazať s hosťami konverzáciu tak, že keď odchádzajú, pamätajú si Tvoje meno a odmenia Ťa slovami "ďakujeme, prídeme znova"?

- Máš predstavu, ako by mal vyzerať ideálny čašník a v každom momente na sebe pracuješ a snažíš sa svoju predstavu napĺňať?

- Doslova sa vyžívaš v príprave a servírovaní chutného jedla a "food styling" pre teba nie je neznámy pojem?

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti.

V prípade veľkého počtu kandidátov budeme na telefonický alebo osobný pohovor pozývať iba vybraných ľudí, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom. (Priateľské upozornenie: ak nepošleš životopis alebo pošleš len generický motivačný list, je veľmi pravdepodobné, že sa ti ani neozveme.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladom na uplatnenie sa je Tvoja skúsenosť s prácou za barom, v kaviarni alebo reštaurácii a radosť z dennodennej komunikácie so zákazníkom. Z osobnostných predpokladov uvítame zhovorčivosť, proaktivitu, spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme a neznalosť výrazu "nedá sa“. Aby si zvýšil/a svoje šance na prípadnom pohovore, určite by si mal/a vedieť, ako to funguje v gastre a čo znamená "lietať za barom a pripravovať drobné pokrmy niekoľko hodín".

Martinus.sk je najobľúbenejší internetový obchod na Slovensku, sieť kamenných kníhkupectiev s atmosférou a prevádzkovateľ kníhkaviarní FOXFORD. Martinus.sk je partia ľudí, ktorí milujú knihy, dobré jedlá a radi okolo seba šíria "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.sk.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Najatraktívnejší zamestnávateľ Slovenska 2013 (4. miesto)
- MasterCard Obchodník roka 2013 (absolútny víťaz)
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2010 a 2013 (Finalista)

Viac informácií nájdete na http://blog.martinus.sk/nas-pribeh a na http://www.facebook.com/Martinus.sk a http://www.facebook.com/FoxfordCafe

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Gorkého 4
036 01 Martin
ID: 2225234   Dátum zverejnenia: 24.10.2016