Manažér kníhkupectva

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Obchodná 26
Termín nástupu
August 2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho najväčšieho kníhkupectva v Bratislave na Obchodnej (ktoré bude teraz ešte väčšie :-)) hľadáme šikovného kolegu či kolegyňu na pozíciu manažér kníhkupectva.
Hľadáme energického človeka, v ktorom sa skĺbi vzťah ku knihám a osobnosť silného lídra, ktorý má bohaté skúsenosti s vedením ľudí.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Ako manažér kníhkupectva zastrešíš kompletné fungovanie dvojposchodovej predajne:

- riadiť, hodnotiť a motivovať veľký kolektív zamestnancov,
- budeš zabezpečovať komunikáciu s dodávateľmi,
- riadiť marketing predajne,
- pripravovať podklady pre ekonomické oddelenie,
- vyhodnocovať výsledky predaja,
- vytvárať pozitívnu atmosféru a vzťah so zákazníkmi,
- starať sa o celkový vzhľad predajne a dobrý výber kníh.

Ak si sa v tejto ponuke našiel, prosím pošli nám životopis a motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát na pozíciu manažéra kníhkupectva. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Máš dobrý vzťah k príbehom skrytým v knihách? Máš viacročné skúsenosti s riadením ľudí? Máš vlastnú predstavu o tom, ako by malo vyzerať najlepšie kníhkupectvo?

Do tímu hľadáme zodpovedného, samostatného a proaktívneho kolegu. Mal by si byť schopný nielen manažovať a motivovať svojich kolegov, ale ustriehnuť si a flexibilne reagovať na všetky úlohy súvisiace s chodom kníhkupectva.
Náš nový kolega by mal byť prirodzený líder, knihomoľ, pragmatik a nadšenec v jednej osobe.

Martinus a Foxford je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Spájame ľudí s knihami, aby v sebe rozvíjali to dobré: cez naše kamenné kníhkupectvá, kaviarne aj internetové obchody, na Slovensku i v Česku, kde patríme medzi najväčších kníhkupcov vôbec.

Veľkosť však nikdy nebola naším hlavným cieľom. Tým je byť najlepší pre našich zákazníkov, pre ľudí, s ktorými spolupracujeme a denno-denne prinášame tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia ich deň krajším. Snívame o krajine, ktorá číta a posúva sa vpred: my tomu chceme prispievať aj podporou čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či organizácií ako Dobrý Anjel či Slovenská debatná asociácia.

Našu prácu už ocenilo viacero organizácií:

- V rokoch 2019 až 2022 sme získali prvenstvo v prieskume KPMG ako Zákaznícky najobľúbenejšia značka na Slovensku
- V rokoch 2014-2020 sme sa napríklad stali absolútnymi víťazmi prestížnej súťaže MasterCard Obchodník roka.
- Niekoľkokrát sme sa objavili v prvej päťke ocenených v súťaži Najatraktívnejší zamestnávateľ
- Náš CEO Mišo Meško sa v roku 2020 stal víťazom EY Podnikateľ roka a je TREND TOP Manažér roka 2018
- V roku 2012 sme získali hlavnú cenu v oceňovaní Via Bona Slovakia pre malé a stredné podniky za uplatňovanie princípov zodpovedného podnikania

- Naše marketingové kampane za uplynulé roky získali viacero klincov v celoslovenskej reklamne súťaži Zlatý klinec

Na toto všetko sme hrdí a vážime si to. V rámci našej hodnoty #stálelepší sa zároveň snažíme napredovať ďalej. Budeme radi, ak budeš chcieť byť súčasťou tejto našej cesty a pridáš sa k nám!

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1830634  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou