Kníhkupec TPP

Martinus.sk, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin, M.R.Štefánika 58
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Február 2014
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho kníhkupectva v Martine hľadáme šikovného kolegu či kolegyňu na pozíciu kníhkupec.

Ak na nasledujúce tri otázky odpovieš áno, je celkom pravdepodobné, že hľadáme práve teba!

1. Zaspávaš s knihou v ruke a budíš sa s radosťou, že sa cestou v autobuse opäť ponoríš do jej stránok?

2. Tešíš sa na moment, kedy vyjde ďalší diel tvojej obľúbenej knihy tak ako na Vianoce?

3. Musia ťa kamaráti či rodina pravidelne stopnúť, aby si sa preladil na inú ako knižnú tému?

Trikrát “áno”? Čítaj ďalej! :-)

Si priateľský, komunikatívny a zvládaš rozhovor v angličtine na ľubovoľnú tému? Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, ale nezaskočí ťa ani keď máš úlohu dokončiť sám? Tykáš si s outlookom, wordom, excelom a pri pomyslení na prácu s pokladňou ťa neobleje studený pot? Darmo, asi si náš človek!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Denne budeš komunikovať so zákazníkmi, aby vždy našli to, po čo si do kníhkupectva prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.

Budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.

Očakávame, že si budeš každodenne budovať prehľad o novinkách a zaujímavých knihách naprieč žánrami.

Trpezlivo pomôžeš našim zákazníkom s riešením ich reklamácií.

A keďže nás bolí pohľad na rozhádzané knihy, budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.

Hľadáme človeka na plný úväzok s plným nasadením.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti:
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Martinus.sk je najobľúbenejší internetový obchod na Slovensku a zároveň sieť kamenných kníhkupectiev s atmosférou. Martinus.sk je partia ľudí, ktorí milujú knihy a radi okolo seba šíria "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.sk.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2011 (Finalista)

Viac informácií nájdete na http://blog.martinus.sk/nas-pribeh
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)
Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s motivačným listom. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
M.R.Štefánika 58 Zobraziť na mape
036 01 Martin
ID: 1615837   Dátum zverejnenia: 20.1.2014
Lokalita: Martin
Pozícia: Predavač
Spoločnosť: Martinus.sk, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke