Zvárač - TIG/MIG zváranie

Martinrea Slovakia Fluid Systems s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacMesačný bonus 200 EUR 13ta a 14ta odmena vyplácaná v decembri / júni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvára prefabrikované komponenty, diely na zákazku, alebo podľa špecifikácie zákazníka a v súlade s požiadavkami zákazníka na kvalitu.
Vykonáva opravy na komponentoch s chybnými zvarmi zo zváracích zariadení a robotov.
Dokáže čítať/interpretovať výkresy.
Vie identifikovať druhy spojov a zvarov.
Vie nastaviť a udržiavať zváracie stroje vrátane výmeny drôtu, výmena plynu a prevádzkovanie kyslíkovo-palivových zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s procesmi spracovania kovov
- Skúsenosti so zváraním TIG a MIG
- Platný preukaz zvárania
- Schopnosť merať a používať základné ručné náradie
- Znalosť špecifík pre jednotlivé typy materiálov (predovšetkým nerez a pozinkovaná oceľ)

Martinrea je pobočka kanadskej spoločnosti so sídlom v Toronte, špecializujúcej sa na inžiniering a výrobu automobilových a priemyselných komponentov, systémov a modulov. Má takmer 57 zastúpení v desiatich krajinách sveta. V rámci závodu vo Svätom Jure vyrába palivové a brzdové potrubné systémy a palivovo-brzdné zväzky do automobilov a zamestnáva približne 260 zamestnancov, s perspektívou ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Adamíková
E-mail: poslať životopis
ID: 2172199  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac