Obchodný poradca, konzultant

Martina Pajtášová

Podla miesta výkonu práce, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 - 1500 EUR/mesiac, podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v oblasti poistenia a osobných financií
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
Budovanie vlastnej klientely v životnom a neživotnom poistení
Starostlivosť o existujúcich klientov
Vzdelávanie

Silné zázemie a skúsenosti poprednej spoločnosti na poistnom trhu
Možnosť profesijného a kariérneho rastu
Nadštandardný a motivačný spôsob odmeňovania
Finančnú podporu nad rámec štandardného odmeňovania, počas prvého roku pôsobenia v Generali
Kvalitný systém zaškolenia a vzdelávania so stálou podporou nadriadeného (manažéra obchodnej skupiny)
Možnosť získať do svojej starostlivosti portfólio existujúcich klientov z daného regiónu
Zázemie v kancelárii v danom regióne.
Stačí začať a investovať len svoj čas, žiadne financie.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zasielajte životopisy na:
[email protected]

Následne po akceptovaní vhodného uchádzača , Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sebavedomý, cieľavedomý, motivujúci , vzdelávateľný, zodpovedný,komunikatívny.

V súčasnosti je Generali poisťovňa 3. najsilnejšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku.
Každému, kto svojimi výkonmi potvrdí kvalitu práce, ponúkame profesijný rast, neustále zlepšovanie vo svojom odbore prostredníctvom školení, čerpanie medzinárodných skúseností z ostatných krajín pôsobenia, dobré finančné ohodnotenie s motivujúcimi bonusmi a prácu v príjemnom prostredí, v kolektíve profesionálov s individuálnym prístupom.
Prácou v Generali získate cenné skúsenosti nielen z celého finančného trhu a úverov.
ID: 2039050  Dátum zverejnenia: 6.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 - 1500 EUR/mesiac, podľa dohody