Obchodník, obchodníčka

Martin Rovensky - MARO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
600 EUR/mesiac, záleží od podielu práce na jednotlivých projektoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj produktov alebo služieb slovenských a medzinárodných spoločností, ktorí sú lídrami na trhu vo svojom obore.
Starostlivosť o súčasných zákazníkov a získavanie nových zákazníkov.
Riešenie požiadaviek zákazníkov a ochota odporučiť vhodné riešenie.
Účasť na vzdelávacích školeniach partnerských firiem.

- voľný, flexibilný pracovný čas
- nadštandardné, až veľkorysé ohodnotenie
- vlastný výber projektov
- možnosť pracovať na viacerých projektoch paralelne
- bezplatné školenia a vzdelávanie
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- kariérny a profesný rast
- práca aj popri zamestnaní, štúdiu, alebo materskej starostlivosti

Kontaktujte nás formou zaslania životopisu, na základe ktorého Vás pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, vzdelávanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vôľa pracovať na sebe
- cieľavedomosť
- otvorená myseľ

Obchodná spoločnosť zameraná na sprostredkovanie obchodu pre vybrané spoločnosti, ktoré patria vo svojom obore k špičke na trhu.

Zameriavame sa na:
- cestovný ruch
- tlač marketingových materiálov a publikácií
- online marketing a propagáciu tovarov a služieb
- wellness a zdravý životný štýl
- zhodnotenie financií
- stavebníctvo a realitný trh
- úspora energií a alternatívne zdroje
- financovanie a rozvoj start-up projektov
ID: 1907783  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, záleží od podielu práce na jednotlivých projektoch