Junior Manager -pre absolventov SŠ a VŠ -aj na VPP, Asistent vedúceho, Klientsky pracovník

Martin Oravec

Agátová 2717/19, Topoľčany, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava, okres Nitra, okres Topolčany, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Spišská Nová Ves, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 1000 EUR/mesiac, výkonová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom k tomu, že naša spoločnosť momentálne rozširuje svoju pôsobnosť vo viacerých mestách, tak hľadáme ľudí na pozíciu Junior Manager, Klientský pracovník a Asistent vedúceho, pričom to môžu byť aj ľudia, ktorí nemajú prax a žiadne skúsenosti.
Úlohy:
- vybavovanie klientskych zložiek
- spracovávanie žiadostí
- práca v kancelárii
- práca na PC s MS Office Word a MS Office Excel
- tvorba portfólia
- nezávislý audit existujúcich zmlúv našej databázy klientov.
Do budúcnosti rátame s postupom na pozíciu obchodného vedúceho, ktorý má zodpovednosť za vedenie a chod kancelárie, vedenie tímu ľudí a za školenia a neskôr prevzatie riadenia nových pobočiek v novoptvorených regiónoch.

Bez skúšobnej doby
Zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch
Dynamický team
Zaujímavé finančného ohodnotenie
Flexibilný pracovný čas
Možnosť kariérne rásť aj počas štúdia na vysokej škole
V budúcnosti možnosť mať vlastný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis spolu s motivačným listom na dole uvedenú emailovu adresu a náš personalista Vás bude telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Martin Oravec sa pohybuje v oblasti sprostredkovania finančných služieb 11 rokov. Za 11 rokov má firma v správe 11.000 klientov, o ktorých sa stará 150 členný team ľudí, v 11 kamenných a ďalších 10 virtuálnych pobočkách. Za toto obdobie sme sprostredkovali 55 miliónov € v hypotekárnych úveroch - t.j. 1020 hypotekárnych úverov. Vzhľadom na zvýšený dopyt po finančných službách potrebujeme rozšíriť team ľudí o viaceré pracovné pozície.
Spolupráca so spoločnosťou OVB Allfinanz Slovakia

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1853639  Dátum zverejnenia: 2.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 1000 EUR/mesiac, výkonová mzda