Programátor WEB

MARTES, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 88, 010 09 Žilina - Bytčica, okres Žilina
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj webových aplikácií s dôrazom na front-end vývoj
• Kódovanie
• JavaScript, Node.js, JavaScript frameworky (jQuery, AngularJS..)
• (X)HTML, CSS, DOM
• PHP
• Základy SQL
• Skúsenosti s prácou s Google Map API výhodou
• Práca s nástrojmi na tvorbu grafiky a grafického dizajnu výhodou
• Orientácia v moderných trendoch a technológiách výhodou
• Analýzy, architektúra, dizajn aplikácie
• Práca na medzinárodných projektoch
• Agilné metódy vývoja softvéru, SCRUM

• Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej firme
• Práca pre zahraničných zákazníkov na medzinárodných projektoch
• 4 dňový pracovný týždeň
• Pružný pracovný čas
• Priestor na sebarealizáciu
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Profesionálny rozvoj
• Práca v príjemnom kolektíve
• Agilné riadenie projektov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert
XHTML - Expert
HTML - Expert
PHP - Expert
CSS - Expert
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• logické a analytické myslenie
• samostatnosť
• spoľahlivý a aktívny prístup k práci
• komunikatívnosť
• tímový hráč
• kreatívne myslenie
• zodpovednosť za zverené úlohy

Martes Specure International is a global technological company, formed by the merger of Martes (founded in 1995) and Specure (founded in 2014). Currently, the company has offices in Vienna, Austria and Zilina, Slovakia.

In central Europe, Martes Specure International focuses on
• services related to frequency spectrum auctions
• high-speed internet monitoring solutions

In Slovakia the company primarily develops, implements and provides software solutions for logistics and telecommunication service providers.

The key product of Martes Specure International in the open source platform for internet quality measurement, Specure NetTest.

Martes Specure International is a partner of numerous national telecommunication and regulatory institutions, service providers, technological companies and academic institutions. It currently participates in a global EU project, Connecting Europe Facility. The goal of the project is the transparent and objective mapping of the internet connectivity in Europe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3032548  Dátum zverejnenia: 26.4.2017