Obchodný vedúci/manažér/obchodný zástupca/administratívny pracovník, asistent

Marta Víghová

Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Trnava, Nitra, Nové Zámky, Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
18.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s najväčším poskytovateľom finančných služieb sme vytvorili finančnú skupinu. Máme 10 ročné skúsenosti a náš tím tvoria úspešní ľudia zo sveta financií a ľudia so špecializáciou ohľadom korporátnych klientov. Vďaka týmto ľuďom z oblasti financií a obchodu sme vybavili nadštandardné služby v rámci našich projektov. Tím Fight for dreams ( FFD ) - má za úlohu "vybojovať" pre našich klientov jedinečné podmienky v rôznych odvetviach, ako napríklad - šport, biznis a napĺňanie potrieb a cieľov bežných ľudí. NAŠOU HLAVNOU PRIORITOU je spokojný klient, ktorý využíva naše projekty, následné pozitívne referencie nám upevňujú našu stabilitu na trhu. www.ffd.sk

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť výrazného kariérneho rastu
- bezplatné vnútro firemné zaškolenie
- dve motivačné súťaže počas roka ( teraz cesta výletnou ľoďou po Európe, Rím )
- Marketing a Branding kancelárií zadarmo
- motivačné odmeňovanie
- analytické oddelenie a jeho výstupy pre spolupracovníkov
- najširšie portfólio inštitúcií a produktov na trhu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 16.04.2017

V prípade záujmu posielajte životopisy s fotografiou na:

tothpatrik1987@gmail.com

Po zaslaní životopisu Vás budem telefonicky kontaktovať ohľadom termínu personálneho pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodné ekonomicko- informačné centrum obchodujúce s informáciami na kapitálovom trhu sa na Slovensku zameriava hlavne na prácu s právnickými osobami, fyzickými osobami, zastupovaním a vyjednávaním lepších podmienok pre našich klientov.
Zastrešuje nás materská spoločnosť Allfinanz Slovensko a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadám ľudí, ktorý by časom zastrešili chod mojej pobočky. Cieľavedomých, komunikatívnych, ochotných na sebe pracovať.
www.ffd.sk

Adresa spoločnosti

Patrik Tóth
Narcisová 30
92705 Šaľa-Veča
ID: 906420   Dátum zverejnenia: 3.4.2017