Interný manažér, obchodník

MARSTEEL spol. s r.o.

Miesto práce
Kostrova 3, Košice
Termín nástupu
15.09.2015
800 EUR/mesiac, dohodou, obojstranná spokojnosť nevyhnutná !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- po zapracovaní je strednodobý prierezový cieľ manažovanie (plánovanie, organizovanie, riadenie, kontrola) a koordinácia chodu obchodnej kancelárie a výrobných aktivít firmy.
- udržiavanie a zlepšovanie obchodných vzťahov po kvalitatívnej strane
- zdokonaľovanie sa v technických, odborných znalostiach
- aktívna komunikácia s existujúcimi (aj zahraničnými) klientmi a dodávateľmi
- zodpovednosť za plnenie cieľov

- časový priestor na zapracovanie uchádzača
- zabehaná spoločnosť so 16-ročnou obchodnou minulosťou, rozvoj už existujúcich obchodov
- mladý, malý kolektív, pružné vedenie, nadštandardné pracovné podmienky
- profesijný rast, možnosť aktívnej účasti na tvorbe stratégie, na smerovaní firmy, realizácie vlastných nápadov, predstáv, projektov

Platové podmienky budú tvoriť súčasť pohovoru. Odvíjať sa budú od ponúkanej protihodnoty.
Komentár k jazykovej vybavenosti:
Maďarský jazyk aktívne (!), Anglický jazyk mierne pokročilý, Nemecký jazyk mierne pokročilý – aspoň jeden z týchto jazykov na aktívnej, komunikačnej úrovni, druhý jazyk z dvojice min. pasívne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke, ekonomické, stavebné, strojárske, energetické, príp. iné

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- samostatnosť, organizačné schopnosti, ale aj tímová práca
- schopnosť rýchlo si osvojovať nové poznatky a ochota vzdelávať sa
- flexibilita, odolnosť voči stresu a zodpovednosť
- spoľahlivosť, lojálnosť, koncepčné myslenie

Obchodná spoločnosť podnikajúca 16 rokov v oblasti dĺžkových hutných výrobkov, stavebného priemyslu, energetiky a ťažkého strojárstva, pôsobiaca na území Európy

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2017931  Dátum zverejnenia: 13.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, dohodou, obojstranná spokojnosť nevyhnutná !