Obchodný zástupca

Marso Kft.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MARSO KFT (s.r.o.), najväčšia sieť pneumatík a servisná sieť Maďarska

Hľadáme obchodného zástupcu

pre západoslovenské územie

Úlohy:
• Predaj veľkoodberateľom
• Vyhľadávanie nových veľkoobchodných predajcov, vytváranie obchodných vzťahov
• Kontakt s existujúcimi veľkoobchodnými predajcami a s vlastnými obchodmi
• Vybavovanie podmienok veľkoobchodných predajcov
• Vybavovanie sťažností veľkoobchodných predajcov
• Presné a pravidelné odovzdávanie partnerských a obchodných informácií
• Vytvorenie štatistických výkazov

Požiadavky na zamestnanca:
• Obchodné skúsenosti s predajom pneumatík
• Vysokoškolské vzdelanie
• Rozhodná, komunikatívna a precízna osobnosť
• Užívateľské informačné znalosti
• Maďarský a slovenský jazyk na pokročilej úrovni
• Platný vodičský preukaz

Výhody:
• Vlastné motorové vozidlo

Čo ponúkame:
• Stabilné pracovné miesto, rôzne úlohy, profesionálny vývoj

Termín prihlásenia:
• 23.08.2015

Ak Vás zaujal náš inzerát pošlite nám, prosím, Váš životopis s fotografiou a kópiou vysvedčení a dokumentov potvrdzujúcich Vaše vzdelanie emailom s označením pracovnej pozície na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ID: 2197557  Dátum zverejnenia: 28.7.2015