Sales manager / Obchodný zástupca pre predaji IT produktov značky Lenovo a služieb pre firemných zákazníkov

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s portfóliom firemných zákazníkov
Stretnutia s aktívnymi klientami a administratívna príprava pred stretnutiami, príprava prezentácií na prvé stretnutia s klientom
Aktívna práca s CRM databázou
Zadávanie rozpracovaných obchodných prípadov do systému Pipedrive
Akvizície nových klientov a organizácia osobných stretnutí
Sledovanie tendrov, verejných súťaží, štúdium súťažných podmienok
Komunikácia a spolupráca so spoločnosťou Lenovo v súvislosti s významnými obchodnými dopytmi, medzinárodnými klientmi
Spracovanie dopytov k jednotlivým obchodným prípadom
Aktívne samoštúdium produktov IT

Mobilný telefón
IT vybavenie
Jazykové kurzy
MULTISPORT karta
Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Potrebné skúsenosti:
Skúsenosti na pozícii Sales manager / Obchodný zástupca výhodou

Potrebné znalosti:
Znalosť portfólia produktov Lenovo výhodou
Znalosť sw. POHODA výhodou
Znalosť obchodných zručností
Znalosť trhu a konkurencie

Osobnostné predpoklady:
Iniciatívnosť
Komunikatívnosť
Zodpovednosť
Rozhodnosť
Systematickosť
Samostatnosť
Dôslednosť
Odolnosť voči stresu
Schopnosť riešiť problémy

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2907907  Dátum zverejnenia: 8.8.2017