Pracovník skladu pre autorizovaný showroom Lenovo

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 23, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Príprava a výdaj tovaru k jednotlivým zákazkám showroomu
o Zaskladnenie tovaru na určené miesto
o Priebežná kontrola prijatých objednávok
o Príprava a výdaj tovaru na expedíciu
o Udržiavanie poriadku v sklade
o Recyklácia krabíc
o Vynášanie smetí
o Rozvoz tovaru k zákazníkovi v prípade potreby
o Zakladanie ( evidencia ) Faktúr, Dodacích listov a dokladov o distribúcii tovaru
o Inventúra skladových zásob

Mobilný telefón
IT vybavenie
Jazykové kurzy
MULTISPORT karta
Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
Práca v mladom a dynamickom kolektíve a v rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax na obdobnej pozícii minimálne 1 rok
Znalosť sw. POHODA výhodou
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Iniciatívnosť
Cit pre detail
Odolnosť voči stresu

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2868578  Dátum zverejnenia: 8.8.2017