Finančný riaditeľ / CFO

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 23, Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
2800€ + variabilné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poslaním pracovnej pozície je komplexné vedenie oddelenia financií a účtovníctva.
Poslaním pracovnej pozície je tiež vedenie, koordinácia a motivácia zamestnancov oddelenia financií a účtovníctva.

Pracovná náplň:
Prerozdeľovanie úloh zamestnancom oddelenia účtovníctva a financií
Dohľad nad plnením konkrétnych úloh v stanovených termínoch
Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
Príprava mesačného prehľadu hospodárenia pre vedenie spoločnosti
Príprava kvartálnej analýzy hospodárenia jednotlivých segmentov spoločnosti
Tvorba finančnej stratégie spoločnosti
Tvorba ročných plánov obratu a zisku pre spoločnosť v spolupráci s vedúcimi jednotlivých segmentov a vedenia spoločnosti
Tvorba ročných plánov nákladov pre spoločnosť
Tvorba ročných plánov predaja podľa portfólia spoločnosti
Hodnotenie rizikovosti projektov a investícií spoločnosti
Príprava finančných analýz a následné odporúčania vedeniu spoločnosti
Spolupráca s bankou, investičnými a inými finančnými inštitúciami (rokovania o úveroch, leasingových zmluvách pre spoločnosť)
Plánovanie, riadenie a sledovanie cash-flow spoločnosti
Controlling skutočných príjmov a výdavkov, aby boli v súlade so schváleným finančným plánom, optimalizácia výdavkov
Zodpovednosť za finančný controlling, dohľad nad uzávierkovými činnosťami
Spolupráca s audítorskými a poradenskými spoločnosťami v oblasti účtovníctva a financií
Organizovanie a koordinácia auditov, komunikácia s audítormi
Monitoring relevantnej legislatívy a prenášanie noviniek do činnosti spoločnosti

Mobilný telefón
Služobné vozidlo
IT vybavenie
Jazykové kurzy
MULTISPORT karta
Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
Práca v mladom a dynamickom kolektíve a v rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Potrebné skúsenosti:
minimálne 3 roky na pozícii Senior audítor alebo CFO

Potrebné znalosti:
Podvojné účtovníctvo
Ekonomické a finančné analýzy
Finančné plánovanie
Daňová problematika

Osobnostné predpoklady:
Zmysel pre detail
Rozhodnosť
Systematickosť
Analytické myslenie
Samostatnosť
Dôslednosť
Vynikajúce manažérske schopnosti
Výborné organizačné a koordinačné schopnosti
Odolnosť voči stresu
Schopnosť motivovať a viesť tím zamestnancov
Schopnosť riešiť problémy

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2677751  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800€ + variabilné odmeny