Sales Assistant / Asistent pre obchodné oddelenie

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 23, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora predajných aktivít obchodného oddelenia
• Kompletná starostlivosť o pridelené portfólio klientov, zastrešenie celého procesu objednávania tovaru, tvorba cenových ponúk, analýza portfólia a zabezpečovanie celkovej spokojnosti klientov.

• Mobilný telefón
• IT vybavenie
• Jazykové kurzy
• MULTISPORT karta
• Ovocie na pracovisku
• Flexibilný pracovný čas
• Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve a v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť SW. POHODA výhodou
• Prehľad a orientácia v IT oblasti výhodou
• Analytické myslenie
• Cit pre detail
• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Schopnosť vidieť veci v súvislostiach
• Schopnosť riešiť problémy
• Iniciatívnosť
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Odolnosť voči stresu

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2677553  Dátum zverejnenia: 1.3.2018