Produktový špecialista

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o kompletné portfólio Príslušenstva Lenovo ThinkPad a Idea
• Aktualizácia prideleného portfólia na základe dostupnosti a aktuálnosti
• Vytváranie skladových kariet na internetovom obchode a v sw. POHODA
• Zabezpečovanie cenotvorby
• Spolupráca s portfólio teamom a marketingovým oddelením pri zabezpečovaní marketingových akcií
• Riešenie dopytov na Príslušenstvo
• Prieskumy trhu
• Poskytovanie štatistických informácií podľa potreby

Mobilný telefón
IT vybavenie
Jazykové kurzy
MULTISPORT karta na využitie rozličných športovísk
Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
Práca v mladom a dynamickom kolektíve a v rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nadštandardná znalosť práce s PC (Windows, Office, Internet, E-mail)
• Znalosť sw. POHODA výhodou
• Prehľad a orientácia v IT oblasti a v IT príslušenstve
• Prehľad v portfóliu Lenovo
• Analytické myslenie
• Cit pre detail
• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Schopnosť vidieť veci v súvislostiach
• Schopnosť riešiť problémy
• Iniciatívnosť
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Odolnosť voči stresu

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2022160  Dátum zverejnenia: 24.7.2017