Odborná prax pre študentov v autorizovanom servise Lenovo

MARSANN IT, s.r.o.

Europa Business Center, Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stáž v značkovom servise Lenovo - pomocné práce

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

IT, Elektronika

- znalosť portfólia produktov LENOVO výhodou
- oprava PC, NTB výhodou
- chuť učiť sa nové veci
- pozitívny prístup k plneniu cieľov
- technické a komunikačné zručnosti
- zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- precíznosť, flexibilita

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2007489  Dátum zverejnenia: 18.2.2016