Obchodní zástupce pro moderní trh

Mars SR, kom. spol.

Okres Banská Bystrica, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žiar nad Hronom, Okres Martin, Okres Partizánske, Okres Prievidza, Okres Levice, Okres Topoľčany
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník na této pozici zajišťuje plňení požadovaných cílů společnosti ve svěřené oblasti.

Základní odpovědnosti:

Zajišťuje stabilní dostupnost Wr-Mars produktů ve svěřeném region podle platných MCHD pravidel
Optimalizuje objednávkový system zákazníků
Efektivně navštěvuje zákazníky ve svěřeném region
Zajištuje exekuci centrálně dohodnutých aktivit na trhu klíčových zákazníků
Stále komunikuje s nadřízeným a kolegy v týmu
Podává zpětnou vazbu o stavu svěřeného regionu
Řídí a rozvíjí externí spolupracovníky (MCHD, ARM agentury)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kandidátom na uvedenú pozíciu ponúkame možnosť perspektívneho rastu v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a prácu v mladom kolektíve za zodpovedajúcich platových podmienok (služobné auto, tablet, telefón).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchodní činnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Mars SR, kom. spol. je součástí jedné z největších rodinných společností, která po celém světě zaměstnává více než 77 tisíc spolupracovníků. Mars Incorporated působí v šesti obchodních segmentech, kterými jsou péče o domácí mazlíčky, čokoláda, výrobky Wrigley, potraviny, nápoje a Symbioscience.
Naše výrobky, na jejichž prodeji se budete podílet, jsou známé po celém světě a mimořádnou popularitu získaly i na českém a slovenském trhu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2617542  Dátum zverejnenia: 21.6.2016