Vodič kamiónu / pracovník v sklade

MARO, s.r.o.

Miesto práce
Podhradská cesta 2, 038 52 Sučany, Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
1 200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je vývoz materiálu na stavby po celom Slovensku, nakládky materiálu, práca na vysokozdvižnom vozíku, starostlivosť o vozový park, drobné mechanické opravy vozidiel, pomocné práce v sklade, občasné drobné opravy stavieb v teréne.

Príjemný kolektív, lojálnosť a motivačné finančné ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte životopis na vystavba@marotrade.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik, vodič

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Vyžadujeme preukaz VZV, kartu vodiča, ochotu pracovať, zručnosť, pozitívny prístup k práci a príjemné vystupovanie.

Sme slovenská firma pôsobiaca na trhu od roku 2002. Máme veľa skúsenosti s realizáciou a stavbou športovísk. Do dnešného dňa sme ich zrealizovali okolo 700 po celom Slovensku. Rozhodnutia sa robia rýchlo a neustále napredujeme. Sme tím, ktorý má ťah na bránu na čele s jedným majiteľom firmy. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku http://www.marotrade.eu/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Podhradská cesta 2
038 52 Sučany
ID: 3155926   Dátum zverejnenia: 9.8.2017