Obchodný manažér pre predaj stavebných materiálov

MARO, s.r.o.

Podhradská cesta 2, 038 52 Sučany, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energickú a dynamickú osobu pre náš novovznikajúci obchodný tím. Baví Vás práca s ľuďmi, komunikácia, vedenie a riadenie tímu a uzatváranie obchodov? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, neváhate a pošlite svoj životopis čo najskôr!
Čo budete robiť?
- viesť a riadiť 5 členný tím
- získavať nových zákazníkov a udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi
- prezentovať novinky zákazníkom a školiť svoj tím
- manažovať svoj pracovný čas a cestovať k zákazníkom kde budú využité Vaše skúsenosti a schopnosti
- a trocha administratívy

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE V SÍDLE FIRMY V SUČANOCH /okres MARTIN/. POHOVOR SA TAKTIEŽ USKUTOČNÍ V SÍDLE FIRMY V SUČANOCH.

Čo Vám ponúkame my?
- perspektívnu a zaujímavú prácu
- na začiatku Vás zaškolíme skúsenými kolegami
- motivujúce finančné ohodnotenie / fixná mzda + % z provízie + ďalšie benefity/
- školenia a podpora kolegov
- vedenie skúseným obchodníkom - majiteľom firmy
- možnosť sebarealizácie a osobnostného rozvoja
- služobné auto, mobil a notebook

a ranná káva s kolegami je samozrejmosťou ...

Informácie o výberovom konaní

Životopis spolu s fotografiou zasielajte na mail:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj, ekonomika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čím si nás získate?
- nadšením pre obchod
- chuťou do práce
- aktívnym prozákazníckym prístupom
- vhodnou komunikáciou a organizačnými schopnosťami
- skúsenosťami s predajom stavebných materiálov /min. 3 roky/, nie je to však podmienkou

Sme slovenská stavebná firma /obchodno-developerská spoločnosť/ pôsobiaca na trhu od roku 2002, zaoberajúca sa výstavbou športovísk, multifunkčných ihrísk, atletických dráh, detských ihrísk a fitness parkov. Do dnešného dňa sme zrealizovali viac ako 800 diel po celom Slovensku a neustále napredujeme. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku www.marotrade.eu .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3113594  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný - dohodou