Section Manager, Bratislava

Marks & Spencer Slovakia

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE, INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

  • vedenie predajne a jej kolektívu
  • zodpovednosť za dodržanie obchodnej, marketingovej a personálnej politiky spoločnosti
  • zodpovednosť za organizáciu práce a riadenia personálu na predajni
  • udržiavanie vysokej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom
  • zhoda účtovného a fyzického stavu tovaru, inventúry
  • starostlivosť o vzhľad predajne, koordinácia merchandisingu
  • motivácia zamestnancov, pracovné hodnotenie a tréning zamestnancov
  • aktívna participácia na priamom predaji

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s vedením tímu - ideálne v oblasti retailu.
  • SŠ vzdelanie
  • pokročilá znalosť AJ
  • schopnosť dôsledne riadiť predaj a výsledky
  • vynikajúci zákaznícky servis a komunikačné zručnosti
  • schopnosť byť zrozumiteľný a presvedčivý pri komunikácii o cieľoch a očakávaniach od zamestnancov
  • prax s vedením a motiváciou tímu
  • výborné organizačné schopnosti
  • spoľahlivosť a aktivný prístup k práci
  • iniciatívnosř a zodpovednosť za činnosti na predajni
  • flexibilita, práca na zmeny, vrátane večerov a víkendov

PONÚKAME

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • profesionálny pracovný tím a prostredie
  • priestor pre rozvoj a sebarealizáciu
  • zľava na nákup tovaru (po skúšobnej dobe)
  • zamestnanecké výhody
  • zaujímavé finančné ohodnotenie

INFORMÁCIA O VÝBERE

Ak vás naša pozícia zaujala a spĺňate všetky vyššie uvedené požadavky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom ešte dnes.
V prípade veľkého počtu záujemcov si dovolíme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Tešíme sa na osobné tretnutie s vami.

Zaslaním životopisu a motivačného listu nám zároveň dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2262777  Dátum zverejnenia: 25.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.