Vedoucí oddělení/Section Manager, Brno Olympia

Marks & Spencer Slovakia

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste dynamická, rozhodná, organizačně zdatná, flexibilní a odpovědná osoba, která je ráda v prostředí, kde se pořád něco děje? Máte zkušenost s vedením a motivací kolektivu lidí? Pak jste to právě vy, koho hledáme!

NÁPLŇ PRÁCE:

• Řízení svěřeného oddělení v rámci prodejny a jejího kolektivu
• Odpovědnost za dodržování obchodní, marketingové a personální politiky společnosti
• Odpovědnost za organizaci práce a řízení prodejního personálu na prodejně
• Zajištění vysoké úrovně servisu poskytovaného zákazníkům
• Shoda účetního a fyzického stavu zboží
• Odpovědnost za práci se zbožím (příjem, doplňování, inventura, přeceňování,...)
• Péče o vzhled prodejny, koordinace merchandisingu
• Motivace zaměstnanců včetně pracovního hodnocení a tréninku
• Aktivně se podílet na přímém prodeji

POŽADAVKY:

Hledáme kandidáta, který má přímou zkušenost s vedením týmu.
• SŠ/VŠ vzdělání
• Pokročilá znalost AJ
• Schopnost důsledně řídit prodej a výsledky
• Vynikající zákaznický servis a mezilidské komunikační dovednosti
• Schopnost být jasný a přesvědčivý při komunikaci o cílech a očekávání od zaměstnanců
• Zkušenosti s vedením a motivací týmu
• Osvědčené organizační schopnosti
• Spolehlivost a aktivní přístup k práci
• Iniciativa a zodpovědnost za provedené rozhodnutí a činnosti
• Flexibilita, práce na směny včetně večerů a víkendů

NABÍZÍME:

• Zázemí silné stabilní společnosti
• Profesionální pracovní tým a prostředí
• Prostor pro seberealizaci
• Po zkušební době sleva na nákup zboží
• Možnost kariérního růstu
• Zaměstnanecké výhody
• Dobré platové podmínky
• Pracovní poměr na dobu určitou, jako zástup za MD/RD, s možností prodloužení
• Pracovní místo na prodejně M&S Brno Olympia

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2217557  Dátum zverejnenia: 11.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.