Predavač/ka Banská Bystrica

Marks & Spencer Slovakia

Miesto práce
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE

Pre posilnenie nášho tímu na predajni v Bánskej Bystrici hľadáme k najbližšiemu možnému termínu nového spolupracovníka.

Ak ste dynamická a pozitívna osobnosť, so schopnosťou venovať našim zákazníkom pozornosť, ktorú si zaslúžia tak, ste to práve Vy koho hľadáme do tímu našej predajne.

  • Vašou úlohou bude obsluha zákazníkov a poskytovanie poradenstva v oblasti nášho sortimentu
  • Práca s tovarom (príjem, dopňovanie, inventúra, príprava marketingových akcií,...)
  • Udržiavanie vysokej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom
  • Práca na pokladni
  • Dodržiavanie pravidiel vzhľadu predajne

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Ideálny kandidát má:
  • SŠ/SOU
  • prax výhodou
  • Príjemné vystupovanie v každej situácii, komunikatívnosť
  • Schopnosť prevziať iniciatívu pri plnení úloh
  • Snahu rozširovať skupinu našich verných a spokojných zákazníkov
  • Ochota pracovať na smeny a cez víkendy
  • Spoľahlivosť a aktivný prístup k práci

PONÚKAME

  • Zázemie silnej stabilnej spoločnosti
  • Profesionálny pracovný tím a prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Jasný systém odmeňovania a odpovedajúce finančné ohodnotenie

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala a spĺňate predpoklady, neváhajte a pošlite nám svoj životopis.
Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2164036  Dátum zverejnenia: 1.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.